Kontakt

Tel.515 232 122

O firmie...

seo

Nasza firma głównie zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, jednak poza tą usługą może zaoferować jeszcze szeroki wachlarz innych, z których możecie Państwo skorzystać. Pozycjonowanie stron internetowych współcześnie jednak jest chyba tą najistotniejszą, dlatego że to na nie opiera się w zasadzie cały marketing internetowy. Pozycjonowanie stron internetowych pozwala na wzbicie się na wyżyny list wyników wyszukiwania, które wyświetlane są przez wyszukiwarki internetowe. To gwarantuje Państwu, że na Waszej witrynie internetowej pojawi się znacznie większa liczba odwiedzających niż dotycz as. Skutki pozycjonowania strony, którą można nam powierzyć jest wzrost jej popularności oraz sławy, bo z kolei przyniesie Państwu zyski bądź inne profity.

ZAJMUJEMY SIĘ:
1. Pozycjonowaniem stron www
2. Projektowaniem stron wwww
(strony firmowe, portale, sklepy, blogi itd.)
3. Optymalizacją stron
4. Audyty stron
5. Przerabianie stron
6. Copywritingiem
7. Katalogowaniem stron/linkowaniem
8. Hosting stron czyli utrzymywanie strony na serwerze
9. Zakupem i przedłużeniem domen
10. Budową zaplecz tematycznych pod pozycjonowanie
11. Pisanie i wdrażanie systemów CMS (systemem zarządzania treścią)
12. Cięciem, kodowaniem i wdrażaniem grafik internetowych
Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące swojego projektu skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a postaramy się rozwiązać

Copyright © 2011 Pozycjoner stron, All rights reserved pozycjonowanie stron. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, projektowanie, tworzenie, budowanie stron www dla firm.