Kontakt

Tel.515 232 122

Audyt stron internetowych...

Audyt stron

Kolejną ofertą jaką dla Państwa przygotowaliśmy jest audyt strony internetowej. Być może dotąd nie mieliście Państwo okazji dowiedzieć się czym dokładnie jest ta usługa. Dlatego też na początku postaramy się Państwu przybliżyć ten termin i omówić go w miarę szczegółowo, abyście mogli w pełni świadomie podjąć decyzję o konieczności przeprowadzenia tej usługi na Państwa stronie internetowej.

Celem przeprowadzenia audytu strony internetowej jest gruntowna analiza informacji, których dostarczyć nam może strona internetowa. Są to między innymi dane wyciągane na podstawie jej oglądalności oraz ogólnego wywiadu. Na ich podstawie można dowiedzieć się tego jak witryna poddana audytowi jest postrzegana przez internautów buszujących w sieci i szukających informacji oraz jakie problemy pojawiają się w czasie przebywania na niej oraz jaka jest jej dostępność.

Działaniem audytu strony internetowej jest również plan, według którego należy podjąć konkretne działania, które poskutkują zwiększoną liczbą odwiedzin na Państwa stronie internetowej, a tym samym jeśli jest to firmowa strona reklamująca Wasze produkty i usługi, które proponujecie swoim klientom, to możecie również liczyć na zwiększoną liczbę zamówień oraz większa zainteresowanie potencjalnych klientów. Warto przeprowadzić audyt strony internetowej. My możemy zająć się Państwa witryną, a dzięki temu dowiedzie się Państwo czy przebywający na stronie internauci mają jakieś problemy z obsługą strony internetowej, czy jej treść jest wystarczająco zrozumiała, czy szata graficzna jest atrakcyjna oraz czy cała strona internetowa odpowiada normom i standardom, które powinny być zachowane już w czasie projektowania strony internetowej. Warto również dowiedzieć się w ten sposób, jakich fraz i słów internauci wyszukują przez wyszukiwarki internetowe, w czasie poszukiwań takich produktów, jak Państwo oferujecie.

Ostatecznie audyt strony internetowej prowadzi do znalezienia rozwiązania dla Państwa witryny, które przyniosą zwiększoną liczbę odwiedzających, a tym samym zamówień. Ciekawą informacją stanie się również poziom i miejsce na rynku Waszej konkurencji oraz jakie są wady i zalety Państwa witryny. Decydując się na audyt strony internetowej możecie o wiele więcej osiągnąć niż dotychczas, razem ze swoją firmą. Dzięki temu możecie liczyć na to, że Wasza witryna stanie się bardziej dostępna dla wszystkich internautów oraz na wzrost liczny klientów, o czym już wspominaliśmy. Po jakimś czasie z pewnością zauważycie, że Wasza oferta ma znacznie większą przewagę nad konkurencją i mocniejszą pozycję na rynku niż to miało miejsce przedtem.

Nasza firma przeprowadzi audyt witryny w dogodny dla Państwa sposób. Aby dowiedzieć się szczegółów naszej oferty oraz rozwiać wszelkie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź przez email.

Copyright © 2011 Pozycjoner stron, All rights reserved pozycjonowanie stron. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, projektowanie, tworzenie, budowanie stron www dla firm.